Skip to main content

Hosting stron internetowych

Nieograniczona wydajność, bezkonkurencyjny czas sprawności

Zarządzany hosting witryn internetowych z niemierzoną przepustowością łącza, niezrównaną szybkością, niepowstrzymanym bezpieczeństwem i profesjonalnym zarządzaniem witryną internetową w pakiecie.

Darmowa domena na rok

Pełna zgodność z wytycznymi EU

Bezpłatna konfiguracja strony na serwerze

Wszystko od 199 zł 99 zł w abonamencie rocznym.

WordPress Hosting

Joomla Hosting

Drupal Hosting

Niezawodność

Platforma hostingowa
jak żadna inna

Uzyskaj bezkonkurencyjne połączenie przystępnej ceny, dużej przestrzeni dyskowej i stabilności, niezależnie od tego, czy docierasz do 10, czy 10 tysięcy użytkowników.

Wydajność hostingu

Pełna wydajność serwerów

PROCESORY WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI

Serwery Studio Z2 wyposażone są w bardzo wydajne procesory, które umożliwiają przetwarzanie zapytań specyficznych dla WordPress i WooCommerce z niewiarygodną szybkością.

DOSKONAŁE ZARZĄDZANIE OBRAZEM

Oszczędzaj pieniądze na pamięci masowej, nie rezygnując z wydajności. Serwery Studio Z2 tworzą miniatury obrazów na bieżąco i w przejrzysty sposób kompresują dane w stanie spoczynku.

AUTOMATYCZNE SKALOWANIE SERYJNE

Przemierzaj każdy wzrost ruchu bez pocenia się. Nasz niestandardowy system zarządzania zasobami automatycznie skaluje się do ponad 100 procesów PHP.

GLOBALNA DYSTRYBUCJA CDN

Nasza globalna pamięć podręczna brzegowa i CDN, obsługiwane przez ponad 12 centrów danych na 6 kontynentach, udostępniają Twoje treści jak najbliżej odwiedzających.

Niezawodność hostingu

Awaria nie wchodzi w grę

NIEMIERZONY RUCH I NIEUSTANNY CZAS SPRAWNOŚCI

Dzięki czasowi sprawności na poziomie 99,9% oraz całkowicie niezmierzonej przepustowości i ruchowi w każdym planie nigdy nie będziesz musiał się martwić, że odniesiesz zbyt duży sukces.

TWORZENIE KOPII ZAPASOWEJ W CZASIE RZECZYWISTYM

Kopia zapasowa każdej części Twojej witryny jest wykonywana w czasie rzeczywistym. Chcesz przywrócić brakujące pliki? To tylko jeden mail.

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE AWARII CENTRUM DANYCH

Każda witryna hostowana na Studio Z2 jest replikowana w czasie rzeczywistym do drugiego centrum danych w innym regionie. Ta architektura zapewnia dostępność Twoich witryn na poziomie 99,9%.

WSPARCIE EKSPERTÓW 24/7

Kiedykolwiek utkniesz, niezależnie od tego, co próbujesz osiągnąć – nasi inżynierowie zawsze znajdą rozwiązanie.

Rozszerzalność hostingu

Zbudowany przez twórców, dla twórców

Wtyczki, szablony i niestandardowy kod

Twórz wszystko z pełnym wsparciem i automatycznymi aktualizacjami dla ponad 50 000 wtyczek i sdzablonów. Lub zacznij od zera, korzystając z własnego, niestandardowego kodu.

WDROŻENIA SSH, WP-CLI I GITHUB

Uruchamiaj polecenia WP-CLI, automatyzuj wdrożenia za pomocą GitHub i rozwiązuj problemy z niestandardowym kodem — za pomocą narzędzi, których już używasz.

ŚRODOWSIKO TESTOWE

Najpierw przetestuj zmiany w witrynie tymczasowej, aby móc zidentyfikować i naprawić wszelkie luki w zabezpieczeniach, zanim wpłyną one na działającą witrynę.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE JETPACKA

Ponad 300 klientów ufa Studio Z2 w zakresie udoskonalania swoich witryn dzięki dodatkowym funkcjom bezpieczeństwa, wydajności i rozwoju.

Bezpieczeństwo hostingu

Bezpieczny hosting dla twoich danych

OCHRONA DDOS I WAF

Serwery Studio Z2 blokują codziennie miliony złośliwych żądań, dzięki czemu możesz przespać próby przejęcia i włamań.

SKANOWANIE I USUWANIE ZŁOŚLIWEGO OPROGRAMOWANIA

Bądź o krok przed zagrożeniami bezpieczeństwa dzięki automatycznemu skanowaniu złośliwego oprogramowania i szybkie rozwiązywaniu problemów.

Dziennik aktywności w czasie rzeczywistym

Bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Twojej witrynie, dzięki naszemu dziennikowi aktywności w czasie rzeczywistym. Jeśli tak się stanie, będziesz o tym wiedział. O każdej porze dnia i nocy.

Darmowy certyfikat SSL

Przenieś swoją witrynę z protokołu HTTP na HTTPS bez dodatkowych kosztów. Szyfrujemy każdą domenę zarejestrowaną i połączoną z serwerami Studio Z2 bezpłatnym certyfikatem SSL.